KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14235106
nr 1423 5106
Ernst Hällgren
(1889-1944), Sverige
Etsningar, 3 st, Signerad, Stockholmsmotiv, 18x24cm, yttermått inklusive ram: 40x48cm
Ernst Hällgren, svensk grafiker född 1889, död 1944.
Utrop:
500 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:57:29